Společně s Portugieser Automatic, který jsme zde před několika dny představili, IWC také odhalila nový referenční portugalský chronograf IW371620 s bílým a modrým ciferníkem pandy.

Ciferník chronografu Portugieser hodinek repliky rolex, orámovaný pouzdrem z nerezové oceli o rozměrech 41 mm x 13 mm s tenkým rámečkem, který přispívá k dojmu větších hodinek, než ve skutečnosti jsou, je okamžitě rozpoznatelný díky použitým arabským číslicím a štíhlým Feuilleovým ručkám, které v této verzi vynikne modrá na bílém pozadí.

Modré jsou také malé sekundové číselníky a 30minutový chronograf umístěný na 6. a 12. hodině. Tento sportovní číselník je chráněn konvexním safírovým sklem s antireflexní vrstvou na obou stranách.

Tento model je poháněn kalibrem 69355 vyrobeným IWC, robustním a přesným samonatahovacím strojkem chronografu v klasickém designu sloupcového kolečka. Jeho kvalitní povrchové úpravy s C?tes de Genève a perleťou lze ocenit prostřednictvím zadní části pouzdra ze safírového skla repliky hodinek.

Pohyb s frekvencí 4 Hz (28 800 vibrací za hodinu) a garantující rezervu chodu 46 hodin si bere energii, kterou potřebuje, z obousměrného systému navíjení západkou, podobného mechanismu Pellaton.